Bucuresti

Bucuresti Blog. Restaurante, muzee, teatru, cinema, cluburi, concerte, targuri, petreceri, expozitii.

Program Street Delivery #7 si Afterparty

AFTERPARTY-ul Street Delivery 7 va avea loc in Fratelli Espresso Bar –  str. Nicolae Golescu nr. 5 (la 2 minute de str. Arthur Verona)

Vineri, 15 iunie, de la orele 23:00, la Fratelli Espresso Bar, invitatii speciali sunt Khidja.

Sambata, 16 iunie, de la aceeasi ora (23:00), la Fratelli Espresso Bar, Bogman & Boru.

Visual: COSX.

Programul din acest an de la Street Delivery este urmatorul:

Vineri 15 Iunie:

Film si teatru

21:00 – 21:10 (Gradina Verona): Chocolates (scurt metraj), regia: Andrei Popa

21:10 – 21:12 (Gradina Verona): Orasul apartine pietonilor (scurt metraj), regia: Stefan Schultz

21:12 – 22:30 (Gradina Verona): Trafacka – Temple of Freedom (documentar), regia: Sasa Dlouhý, Roman Vávra

22:30 (Gradina Verona): Pig Business (documentar), regia: Tracy Worcester

 

Muzica:

16:30 – 18:00 (Scena Mare) DJ Set  Slimy

17:00 – 18:30 (Subsonic Stage) DJ Set Dani

18:00 – 19:30 (Scena Mare) DJ Set Tzuc (groove on)

18:30 – 20:00 (Subsonic Stage) DJ Set  Phlo

19:00 (Gradina Verona) Live show  Late Summer

20:00 – 20:45 (Scena Mare) Live show  Luiza Zan & Sebastian Burneci

21:00 – 21:30 (Scena Mare) Live show  YellLow

21:45 – 22:45 (Scena mare) Live show   Coma

 

Sambata 16 Iunie:

Film si teatru

21:00 (Gradina Verona): Dancing Dreams (documentar), regia: Rainer Hoffmann, Anne Linsel

 

Performing arts

12:00 – 16:00 (Agora): Uniforma Roz si Gunoierul, autor EGG NO EGO

12:00 – 23:00 (Gradina OAR) : The VandalList / Arta nu musca, autor  The VandalList / Arta nu musca

15:00 (Parcul Gradina Icoanei): Demonstratie Taijiquan Stilul Chen, autor Asociatia Taijidao

16:00 – 20:00 (Biserica Anglicana): Parada de arta cinetica, auto Cooperativa de antropologie teatrala

17.00, 17.45, 18.30, 19.15 : Dance Delivery, autori Ana Catalina Gubandru, Paul Dunca, Irina Roncea, Mircea Ghinea, Carmen Cotofana

17:00 – 19:00 (Gradina Verona): Teatrul de improvizatie, autor Improvisneyland

18:00 (Parcul Gradina Icoanei): Birkam – Yoga, autor Ana Catalina Bubandru

18:00 – 20:00 (Agora): Povesti stratificate, zgariate, fragmentate, autor Sasa-Liviu Stoianovici

19:00 – 21:00 (Gradina Verona): Pioneza (invitati Mihnea Blidaru, Mitos Micleusanu si Iulian Tanase), autor Pioneza

 

Muzica

12:00 – 13:30 (Scena mare): DJ Set  Bufnita

12:00 – 14:00 (Subsonic stage): DJ Set  Zro

13:30 – 15:00 (Scena mare): DJ Set  Ellie N

14:00 – 16:00 (Subsonic Stage): DJ Set  Bogdan

15:00 – 16:30 (Scena mare): DJ Set  Jo.E b2b Ufe (Groove On)

16:00 – 17:30 (Subsonic Stage): DJ Set  Rng

17:15 – 18:15 (Scena mare): Live set Fratele Nord

17:30 – 20:00 (Subsonic stage): DJ Set  Amon

18:40 – 19:25 (Scena mare): Live show  Shadowbox

19:40 – 20:25 (Scena mare): Live show  Grupul de rezistenta

20:00 (pe treptele casei Ion Mincu): Live show  When Violin Meets Guitar

20:00 – 22:45 (Subsonic stage): DJ Set Irie Warriors

21:00 – 22:45 (Scena mare): Live show  Subcarpati (lansare album)

 

Duminica 17 Iunie:

Arte vizuale / Design

20:30: Graffiti eco powered by Carturesti & Vellant, autor Andra Badea, Alexandru Ciubotariu/Pisica Patrata, Nura El-Sayed

 

Film / Teatru

21:00 (Gradina Verona): Waste Land (documentar), regia: Lucy Walker

 

Performing Arts

12:00 – 16:00 (Agora): Uniforma Roz si Gunoierul, autor  EGG NO EGO

12:00 – 23:00 (Gradina OAR): The VandalList / Arta nu musca, autor The VandalList / Arta nu musca

16:00 – 20:00 (Biserica Anglicana): Parada de arta cinetica, autor  Cooperativa de antropologie teatrala

17:00 – 19:00 (Agora): Teatrul de improvizatie, autor  Improvisneyland

18:00 (Ceainaria Carturesti): Fara sprijin – piesa de teatru, echipa laBOMBA

20:00 – 22:00 (Agora): Pioneza (invitaţi Mugur Grosu, Jean-Lorin Sterian şi Somnoroase păsărele – proiect muzical realizat de Elena Album şi Gili Mocanu)

 

Muzica

12:00 – 13:30 (Scena mare): DJ Set  Indie Jules

12:00 – 15:00 (Subsonic stage): DJ Set  Ciupe

13:30 – 15:00 (Scena mare): DJ Set Casetofoane

15:00 – 16:30 (Scena mare): DJ Set Underwing (Groove On)

15:00 – 17:00 (Sunsonic Stage): DJ Set  Sour

17:00 – 19:30 (Subsonic Stage): DJ Set  Link

17:30 – 18:30 (Scena mare): Live set The Shape of Moombhaton

18:45 – 19:40 (Scena mare): Live show  Fierbinteanu

19:30 – 21:30 (Subsonic stage): DJ Set   Pseudub (Groove On)

20:00 – 21:00 (Scena mare): Live show   Classic Beat Orchestra

21:15 – 22:45 (Scena mare): Live show  Robin and the Backstabbers

21:30 – 22:45 (Subsonic stage): DJ Set  Blanoz Soundsystem

 

 

 

 

VN:F [1.9.22_1171]
Voteaza si tu!
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

Post to Twitter

Categorie: Articole


3 − = two

HOTELURI IN ROMANIA

Loading...

Logo-ul Muzeului National al Taranului Roman

Mergeti spre cultura

Mai multe obiective culturale si muzee din Bucuresti au zile ...

The_mission_1st_of_march_2014

The Mission 1st

Sasha, 2manydjs, Art Department si Ali Nasser sunt invitatii The ...

Femina Star 2013

Femina Star - Comuni

Mai sunt cateva zile pentru inscrierea la Festivalul “Femina Star” ...

Tudor-Gheorghe-Pelerini-din-tara-nimanui

Tudor Gheorghe – P

Tudor Gheorghe revine pe scena Salii Palatului cu spectacolul “Pelerini ...

Rock in Parc 2013

Rock in Parc - Inscr

A mai ramas putin timp pana la incheierea inscrierilor la ...

Site-uri partenere

  • Hoteluri Timisoara
  • Tourneo - rezervari hoteliere NONSTOP
  • Logo brasovhoteluri.ro
Get Adobe Flash player